Зміни в розкладі першого дня WePlay! Bukovel Minor 2020

Зміни в розкладі першого дня WePlay! Bukovel Minor 2020

В Україні оголошено день жалоби.

Команда WePlay! Esports, як і вся міжнародна спільнота, вражені авіакатастрофою, що трапилася в Ірані. Ми разом із людьми з багатьох країн, які зібралися на WePlay! Bukovel Minor 2020, співчуваємо сім'ям загиблих.

У зв'язку з оголошеним в Україні трауром розклад турніру на сьогодні змінюється. Ми проведемо кіберспортивні матчі за раніше узгодженим з Valve календарем, але preshow та інша розважальна частина турніру на сьогодні скасовані.

про WePlay Esports

WePlay Esports – провідний кіберспортивний медіахолдинг з основними офісами в США, Китаї та Україні, який об’єднує у своїй діяльності найкращий досвід зі сфер кіберспорту та розваг.


Із 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісною організацією та трансляцією кіберспортивних онлайн-турнірів і LAN-фіналів серед професійних команд рівня тир-1 та тир-2 із власної студії у свій канал на Twitch.

Окрім створення та дистрибуції кіберспортивного контенту для власного незалежного медіа WePlay Esports, компанія має досвід у змагальному геймінгу, інтеграції брендів у кіберспорт і продажу медіа прав.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт і розваги, — ми створюємо умови й можливості для розвитку бізнесу, залучаючи його до діалогу із активною та палкою кіберспортивною аудиторією.


Місія WePlay Esports полягає в розвитку кіберспорту як esportainment-індустрії.


Media | LinkedIn | Facebook | Instagram | Twitch | Twitter | Telegram