WePlay Esports – переможець премії X-RAY Marketing Awards у номінації «Онлайн-івент року»

WePlay Esports – переможець премії X-RAY Marketing Awards у номінації «Онлайн-івент року»

Перший турнір медіахолдингу з файтингової дисципліни Mortal Kombat 11 WePlay Dragon Temple визнаний найяскравішим онлайн-заходом 2020 року.

За перемогу в номінації «Онлайн-івент року» змагалися компанії, чиї івенти змогли підкорити аудиторію нестандартним підходом до реалізації в умовах карантинних обмежень. 

Перше місце в номінації «Онлайн-івент року» кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports розділив із кейсом РГК і Film.ua. Серед учасників також були: Jazz on the Dnieper, Eldorado, Intertop, WOG, Parimatch Tech, Visa Cashless Forum, MEGOGO LIVE & Atlas Weekend, ДТЕК, Sportbank Dream Running Series Online.

У 2020 році єдиним шансом мінімізувати негативний вплив пандемії та досягти успіху стала швидка адаптація та гнучкість.

Олена Дальська-Латошевіч, директорка з PR та комунікацій WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
Олена Дальська-Латошевіч, директорка з PR та комунікацій WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
«WePlay Dragon Temple став багато в чому особливою подією для нас, тому удвічі радісно, що саме з ним ми здобули перемогу в номінації «Онлайн-івент року». В проекті ми задіяли наші найкращі якості – гнучкість і швидкість – і не забули про креатив: були і каскадери, і доповнена реальність, і оголошення про співробітництво з Олександром Усиком у рамках запуску нової ліги WePlay Ultimate Fighting League. Дякуємо всім, хто проголосував за нас, організаторам і журі премії X-Ray Marketing Awards, за високу оцінку нашої роботи. Обіцяємо, що продовжимо дивувати нашу аудиторію крутими івентами в 2021 році», – говорить Олена Дальська-Латошевіч, директорка з PR та комунікацій WePlay Esports.

Нестабільність не має виключати зростання та креатив. Цю точку зору підтримує Катерина Машевська, керівник проекту mmr.ua, і зазначає, що кіберспорт стає все привабливішим майданчиком для комунікації брендів з їхньою аудиторією.

К атерина Машевська, керівник проекту mmr.ua. Фото: mmr.ua
Катерина Машевська, керівник проекту mmr.ua. Фото: mmr.ua
«Напрямок кіберспорту зараз – найтрендовіша тема і швидкозростаюча сфера розваг. Тому оргкомітет X-RAY Marketing Awards просто не міг не відзначити кейс WePlay Esports. Створювати якісні, рейтингові онлайн-події світового рівня – якість, гідна перемоги. Саме кіберспортивні турніри стануть затребуваним майданчиком промо продуктів і послуг різних брендів. І досвід WePlay Esports це підтверджує», – підкреслила Катерина Машевська, керівник проекту mmr.ua.

Команда WePlay Esports пишається перемогою, дякує організаторам за проведення конкурсу та продовжує дивувати глядачів незалежно від умов, які пропонує реальність.


#weplay #esports

Джерело: Прес-служба WePlay Esports
Дата: 12.03.2021

Контактна інформація для ЗМІ:
press@weplay.tv
press.weplay.tv

WePlay Esports News
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.