WePlay! Esports оголошує конкурс талантів

WePlay! Esports оголошує конкурс талантів

Ми шукаємо нових талантів із кіберспортивних дисциплін Dota 2 і CS:GO

WePlay! Got Talent – новий проєкт нашої компанії з пошуку талантів у кіберспорті. Початківці та професійні коментатори, аналітики й ведучі отримують рідкісний шанс проявити себе та стати частиною кіберспортивної індустрії, яка швидко зростає.

Ми в WePlay! Esports віримо, що кіберспортивні турніри мають запам'ятовуватися не лише красивими фіналами та драматичними матчами, а і яскравим шоу. Таланти – важлива складова кіберспортивних трансляцій, адже їхній професіоналізм та індивідуальні особливості впливають на те, як глядач сприймає події на екрані. Тому ми шукаємо людей із високим потенціалом, які готові підкорювати глядачів і виходити на новий професійний рівень.

Умови конкурсу

Щоб взяти участь в конкурсі WePlay! Got Talent, претендент має заповнити анкету, додавши до неї відеоролик (закрите посилання на YouTube), який містить:

 • розповідь про себе (місто проживання, освіта, досвід роботи в медіа, знання в кіберспорті, цікаві навички, чому автор хоче працювати в WePlay! Esports, кількість ігрових годин і рейтинг у Dota 2 або CS: GO);
 • вказівка бажаної позиції (коментатор, аналітик, ведучий);
 • пісня, вірш та анекдот у виконанні автора;
 • запис на 10 хвилин, в якому автор коментує гру Dota 2 або CS:GO;
 • запис аналітики матчу або стадії драфту до 10 хвилин (для аналітиків).

Конкурс буде проходити у два етапи. Під час першого етапу журі розглядатиме заявки учасників. З учасниками другого етапу проводитимуться онлайн-інтерв'ю.

Переможці конкурсу підпишуть контракт про роботу в WePlay! Esports в ролі талантів.

Журі конкурсу:

 • Максим Білоногов (генеральний продюсер WePlay! Esports);
 • Антон «WarlocK» Токарев (керівник відділу кіберспорту WePlay! Esports);
 • Віталій «Nexius» Божко (керівник відділу кіберспорту WePlay! Esports);
 • Євген «Hitras» Шепелєв (керівник відділу кіберспорту WePlay! Esports);
 • Анжела Білоногова (викладач майстерності актора й ораторського мистецтва).

Приймання заявок відкрито з 22 квітня до 18 травня включно.

«Ми шукаємо молодих людей із вогнем в очах та холодним складом розуму. Це мають бути природжені актори, які вміють не тільки говорити, але також імпровізують і приймають незвичайні рішення.
Таланти WePlay! фонтанують ідеями, бачать, як можна коментувати й аналізувати по-іншому. Прості виконавці, котрі щоразу роблять одне і те саме, нам не потрібні.
Ми маємо намір набрати людей, у яких є потенціал, і будемо їх навчати
», – генеральний продюсер WePlay! Esports Максим Білоногов.

Вимоги до конкурсантів

Аналітик:

 • мінімум 5 000 MMR (тільки для аналітиків з Dota 2).

Коментатор:

 • мінімум 1 000 годин гри (тільки для коментаторів з Dota 2).

Ведучий:

 • мінімум 1 000 годин гри (тілько для ведучих з Dota 2).

#weplay #weplaygottalent #weplaydota2 #weplaycsgo #esports

Джерело: прес-служба WePlay! Esports
Дата: 22.04.2020

Контакти для ЗМІ:
press@weplay.tv
press.weplay.tv 

WePlay Esports News
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.