WePlay Esports і GRID: партнерство для чесної гри

WePlay Esports і GRID: партнерство для чесної гри

Кіберспортивний медіахолдинг і технологічна платформа GRID оголосили про ексклюзивне партнерство у рамках турнірів WePlay Esports.

WePlay Esports надає внутрішньоігрові дані технічному партнерові та data-провайдерові GRID ексклюзивно для підтримки чесної і відкритої гри.

Партнерство поширюється на базові ігрові дисципліни WePlay Esports CS: GO і Dota 2 при цьому пул ігрових дисциплін та майбутніх проектів у рамках співробітництва компаній може бути збільшено. Угода включає в себе надання основних сервісів GRID з обробки даних та контроль цілісності даних у вищезазначених іграх. 

Валентин Шевченко, керівник з розвитку бізнесу WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
Валентин Шевченко, керівник з розвитку бізнесу WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
«Ми раді укласти річне партнерство з компанією GRID і разом працювати над формуванням довіри і над прозорістю змагальної складової турнірів. Так само, як глядачі кіберспортивних змагань, ми хочемо бачити чесну гру», – зауважив Валентин Шевченко, керівник з розвитку бізнесу WePlay Esports.
Чарлі Хенлі-Ніколс, віце-президент з партнерства GRID esports. Фото: GRID esports
Чарлі Хенлі-Ніколс, віце-президент з партнерства GRID esports. Фото: GRID esports
«Ми є свідками інтенсивного зростання кіберспорту. Наша мета в GRID - співпрацювати з тими, хто дійсно розуміє взаємозв'язок між змагальною та розважальною складовими. WePlay Esports – абсолютне втілення цього ідеалу. Рішення GRID для обробки даних у поєднанні зі здатністю медіахолдингу забезпечувати найвищу якість гри і продакшена генерують величезний потенціал для залучення фанатів кіберспорту», – говорить Чарлі Хенлі-Ніколс, віце-президент з партнерства GRID esports.

Кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports та GRID Esports офіційно приєдналися до організації Esports Integrity Commission (ESIC), яка бореться за те, щоб кіберспортивні матчі грали за правилами.


#weplay #esports #grid #dota2 #cs:go

Джерело: Прес-служба WePlay Esports
Дата: 18.03.2021

Контактна інформація для ЗМІ:
press@weplay.tv
press.weplay.tv


Про GRID

GRID – це технологічна платформа, що спеціалізується на рішеннях для обробки даних у кіберспорті.

Від моменту запуску в 2018 році GRID працював у рамках низки змагань вищого рівня разом із кращими командами, щоб розкрити потенціал масивів даних для різних сфер діяльності за допомогою рішень, призначених як для комерційного використання, так і для фанатів.

Команду GRID об'єднує пристрасть до киберспорту і прагнення перевернути усі уявлення про обробку даних в цій сфері.

Якщо вам потрібні дані про кіберспорт - вам до GRID, GRID – це рішення для вас.

Fighters
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.