WePlay Esports і 1xBet: партнерство лідерів

WePlay Esports і 1xBet: партнерство лідерів

Кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports і букмекерська компанія 1xBet оголосили про партнерство на 2021 рік.

1xBet став першим букмекерським брендом, що підтримав нову генерацію кіберспортивних дисциплін. Від першого сезону ліги WePlay Ultimate Fighting League (WUFL) партнерство пошириться на всі турніри WePlay Esports у 2021 році.

Партнерство між лідерами індустрій спрямоване на те, щоб залучити нову аудиторію індустрії, а також надати фанатам більше емоцій від перегляду кіберспортивних турнірів.

Євгенія Тимофєєва, керівник відділу продажів у регіоні EMEA в WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
Євгенія Тимофєєва, керівник відділу продажів у регіоні EMEA в WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
«WePlay Ultimate Fighting League Season 1 є першим масштабним турніром для файтинг-спільноти в 2021 році, а також наступним кроком у нашому довгостроковому партнерстві з 1xBet. Новий сезон файтинг-лиги WUFL також уперше включатиме змагання з декількох ігор у рамках одного заходу. Проводячи турніри, ми прагнемо подарувати глядачам найкращі враження, і саме це стало основою нашого партнерства», – говорить Євгенія Тимофєєва, керівник відділу продажів у регіоні EMEA в WePlay Esports.
«Наш формат роботи з WePlay Esports має позитивно вплинути на захоплюючий світ кіберспорту. Разом ми даємо початок новим трендам у роботі з контентом навколо турнірів і додаємо до їхнього перегляду більше інтерактивності. Для цього ми готові підтримувати інтерес аудиторії до нових дисциплін і виходити на нові регіони. Освітлення турніру з файтингів у СНД – приклад підтвердження цих слів. Упевнені, що нова глава співпраці буде ще продуктивнішою і слугуватиме орієнтиром у сфері організацій кіберспортивних заходів», – сказав Алекс Сомерс, представник 1xBet.
Валентин Шевченко, керівник з розвитку бізнесу в WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
Валентин Шевченко, керівник з розвитку бізнесу в WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
«В нашому партнерстві ми не обмежуємося тільки інтеграціями в трансляції наших турнірів. Це тісне співробітництво та робота над створенням нових продуктів як у рамках кіберспортивного ринку, так і поза його межами. Для нас партнерство з 1xBet – це про розвиток індустрії та про генерування нових кейсів, що будуть корисними і для ринку, і для нашої аудиторії», - підкреслив Валентин Шевченко, керівник з розвитку бізнесу в WePlay Esports.

Перший сезон файтинг-ліги WUFL пройде з 25 березня по 11 квітня і складатиметься зі змагань із Mortal Kombat 11, SOULCALIBUR VI і Tekken 7.


#weplay #esports #1xBet #weplayufl #wufls1  

Джерело: Прес-служба WePlay Esports
Дата: 24.03.2021

Контактна інформація для ЗМІ:
press@weplay.tv
press.weplay.tv


Про 1xBet

Заснована в 2007 році компанія 1xBet – інноваційний букмекерський бренд зі світовим ім'ям. Це одна з найпрогресивніших компаній галузі з офісами в Європі, Азії, Африці і Латинській Америці.

Щомісяця 1xBet пропонує клієнтам десятки тисяч спортивних онлайн-подій – як до початку матчу, так і в режимі live. Гравці також можуть робити ставки на більше ніж 3000 подій у 20 кіберспортивних дисциплінах, серед яких не лише CS:GO, Dota 2, LoL, а й менш популярні.

1xBet має досвід співпраці з такими кіберспортивними організаціями, як Natus Vincere, HellRaisers Esports, Gambit Esports, K23, Pro100, Cascade Esports; з лігами ESL PRO League і CIS Esports League; а також з турнірними операторами ESL, Dreamhack, WePlay Esports і Epic Esports Events. До того ж компанія є глобальним партнером ФК «Барселона», офіційним спонсором трансляцій італійської Серії А і медіапартнером LaLiga, офіційним спонсором Кубку африканських націй.

Fighters
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.