WePlay! Clutch Island – новий турнір серії Regional Major Ranking

WePlay! Clutch Island – новий турнір серії Regional Major Ranking

WePlay! Esports проведе турнір із дисципліни CS:GO.

WePlay! Esports із величезним задоволенням представляє новий турнір з Counter-Strike: Global Offensive – WePlay! Clutch Island, який проходитиме з 16 по 28 червня 2020 року. Запрошені учасники та переможці кваліфікацій боротимуться за призовий фонд у $50 000 та можливість потрапити на головний івент року. Безлюдний острів, палюче сонце, гарячий пісок, пальми та нікого на горизонті! Чи зможуть кращі команди СНД вижити в таких екстремальних умовах?

Відкриті кваліфікації

Відкриті кваліфікації на WePlay! Clutch Island будуть проходити протягом трьох днів:

 • 08.06.2020
 • 09.06.2020
 • 10.06.2020

Взяти участь у кваліфікаціях може будь-яка команда з СНД-регіону. Кожна кваліфікація починатиметься о 17:00 за київським часом, реєстрація буде відкрита до 16:00 (для всіх окремих кваліфікацій). Формат відкритих кваліфікацій – сітка single elimination. Усі матчі, окрім фіналу, граються до однієї перемоги. Фінал грається до двох перемог.

Зареєструватися на кваліфікації можна буде найближчим часом

Закриті кваліфікації

Закриті кваліфікації пройдуть за участю п'яти запрошених команд і трьох переможців відкритих кваліфікацій. Учасники зіграють дві GSL-групи, переможці яких перейдуть у фінальну групу закритих кваліфікацій. Троє з чотирьох учасників фінальної групи перейдуть в основний етап WePlay! Clutch Island.

Між командами, які зайняли третє місце у кожній із груп, пройде додатковий матч, щоб визначити 

Основний етап

Основний етап складається з групової стадії та Playoff. У груповій стадії команди розподіляться на дві GSL-групи, де визначить чотирьох учасників Playoff. Стадія Playoff буде проходити в форматі double elimination.

Також пройдуть матчі між командами, які не вийшли із групи. Команда з третього місця групи «А» зустрінеться з командою, яка зайняла третє місце в групі «B». По тому ж принципу зіграють команди, що зайняли четверті місця.

Всі матчі турніру, в тому числі гранд-фінал, триватимуть до двох перемог.

Призовий фонд турніру в $50 000 і 14 375‬ RMR-очок розподіляться таким чином:

 • 1 місце – $15 000 та 2 000 RMR-очок;
 • 2 місце – $10 000 та 1 875 RMR-очок;
 • 3 місце – $6 000 та 1 750 RMR-очок;
 • 4 місце – $5 000 та 1 625 RMR-очок;
 • 5 місце – $4 500 та 1 500 RMR-очок;
 • 6 місце – $3 500 та 1 375 RMR-очок;
 • 7 місце – $3 000 та 1 250 RMR-очок;  
 • 8 місце – $3 000 та 1 125 RMR-очок;
 • 9 місце – 1 000 RMR-очок;
 • 10 місце 875 RMR-очок,

Запрошені команди в основній частині змагання і в закритих кваліфікаціях будуть оголошені найближчим часом.

Story image
«WePlay! Clutch Island – це перший турнір такого рівня з CS:GO для нашої компанії. Звичайно, нам хотілося б провести таку подію офлайн. Проте, навіть працюючи онлайн, ми не будемо відступати від стандартів та підходів, яких дотримувались раніше, проводячи DPC-івент з Dota 2. Наші таланти скучили за великими турнірами з CS:GO і готуються до турніру відповідально та із запалом», – Максим Білоногов, генеральний продюсер в WePlay! Esports.
Story image
«Для нас WePlay! Clutch Island – це особливий турнір, тому що він не входить до серії Regional Major Ranking. WePlay! Clutch Island – перший із багатьох турнірів із Counter-Strike, які ми проведемо найближчим часом. Я впевнений, що уболівальники давно чекають повернення талантів нашої студії на велику сцену CS:GO», – Євген «Hitras» Шепелєв, керівник відділу кіберспорту в WePlay! Esports.

Детальніше про турнір — на сайті weplay.tv та в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Instagram.


#weplay #esports #WePlayCSGO #WePlayClutchIsland

Джерело: прес-служба WePlay! Esports

Контакти для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv 

Dota 2
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.