Визначено фонди, яким передадуть зібрані на WeSave! Charity Play кошти

Визначено фонди, яким передадуть зібрані на WeSave! Charity Play кошти

Врятуємо світ разом!

Онлайн-марафон WeSave! Charity Play з Dota 2 проходитиме з 20 по 26 березня 2020 року. В змагальній частині марафону візьмуть участь 24 команди з усього світу, зокрема Natus Vincere, PSG.LGD, OG, Evil Geniuses, Team Secret та багато інших. 

Призовий фонд у $120 000 та всі зібрані під час марафону внески будуть спрямовані у фонди CEPI та GlobalGiving на розробку вакцини та надання допомоги у боротьбі з COVID-19.

Story image
«CEPI вдячна компанії WePlay! Esports та ігровій спільноті за підтримку наших зусиль із розробки життєво важливих вакцин. COVID-19 сколихнув основи світу. Ця ситуація зачіпає всіх нас. Єдиний спосіб перемогти цей вірус — об'єднатися в глобальну спільноту. CEPI була створена для того, щоб державні організації та компанії приватного сектору, такі як WePlay! Esports, використовували спільні ресурси для прискорення розробки вакцин проти інфекційних загроз, що виникають. Я радий вітати WePlay! Esports як партнера в історичній боротьбі CEPI з COVID-19», — заявив Річард Хетчетт, СEO CEPI.
Story image
«Для нас не стояло питання, долучатися до боротьби з коронавірусом чи ні — проблему такого масштабу можна подолати лише спільними зусиллями. З одного боку, допомога потрібна тут і зараз, з іншого — треба не лише долати наслідки, тобто допомагати тим, хто постраждав або опинився у зоні підвищеного ризику, але й боротися з причиною спалаху пандемії — із самим вірусом — і мінімізувати можливості його розповсюдження на планеті», — відмічає CEO та керуючий партнер WePlay! Esports Олег Крот.
Story image
«GlobalGiving раді співпраці з WePlay! Esports у зборі коштів для людей, що є найуразливішими до пандемії COVID-19. Ми живемо в унікальний для сучасної історії час, і потребуємо найкращого, на що здатне людство. Своєю трансляцією на користь GlobalGiving Coronavirus Relief Fund компанія WePlay! Esports надає чудовий приклад, і наша спільнота вельми вдячна за щедрість у такий непростий час. Кожній галузі і кожній людині доведеться докласти зусиль, аби пережити цю глобальну загрозу», — ділиться Інгрід Эмбрі, Senior Director of Strategic Partnerships фонду GlobalGiving.
Story image
«Кошти, які нам вдасться зібрати разом із кіберспортивним ком'юніті, командами й нашими партнерами, будуть порівну розділені між двома організаціями — це GlobalGiving і CEPI. Якщо перерахування до першого фонду допоможуть принести користь практично миттєво, оскільки вони оперативно спрямовуються на закупівлю масок, апаратів штучної вентиляції легенів та необхідних для лікарень медичних засобів, то у випадку з CEPI пожертвування підуть на розробку вакцини від коронавірусу, що займе певний час», — говорить CBDO та керуючий партнер WePlay! Esports Юрій Лазебніков.

Про CEPI

Coalition for Epidemic Preparedness Innovations (CEPI) було створено у швейцарському Давосі з метою розробки вакцин та зупинення епідемій. Її підтримують уряди Норвегії, Німеччини, Канади, Австралії, фонд Bill & Melinda Gates Foundation, трастовий фонд Wellcome та інші благодійні організації. CEPI у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я та іншими партнерами працює над створенням вакцини проти COVID-19. Мета CEPI полягає в тому, щоб якнайраніше  винайти вакцину і перемогти хворобу.

Про GlobalGiving

GlobalGiving — це глобальна спільнота зі збору коштів, яка об'єднує комерційні та некомерційні організації й інших партнерів майже в усіх країнах світу. Організація співпрацює з Hilton, Microsoft, Nike, Facebook, Ford, Cummins, Discovery, Google та іншими компаніями, щоб запровадити соціальну відповідальність корпорацій на найвищому рівні,  запускаючи філантропічні програми.  GlobalGiving Coronavirus Relief Fund створений, щоб допомогти тим, хто знаходиться в зоні ризику. Фонд відправляє лікарів і допоміжний медперсонал туди, де у них є найбільша потреба, розсилає маски, апарати штучної вентиляції легенів і необхідні для лікарень медичні засоби, підтримує сім’ї, що знаходяться у скруті.

Детально про турнір — на сайті weplay.tv та у соціальних мережах: Telegram, Twitter, Instagram.

#weplay #weplay2save #weplaydota2 #esports

Джерело: прес-служба WePlay! Esports
Дата: 03.19.2020

Контакти для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv 

Dota 2
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.