В українських Карпатах пройшов найуспішніший мінор в історії DPC

В українських Карпатах пройшов найуспішніший мінор в історії DPC

За фіналом змагань одночасно стежили понад 233 тисячі глядачів.

З 09 по 12 січня компанія WePlay! Esports проводила турнір WePlay! Bukovel Minor 2020 у розташованому в серці Карпат туристичному комплексі «Буковель». Цей турнір з організованної Valve серії Dota Pro Circuit побив рекорд по розміру аудиторії. За даними незалежної компанії Esports Charts, WePlay! Bukovel Minor 2020 став найпопулярнішим Мінором за всю історію DPC. 

Story image
«Запорукою успіху WePlay! Bukovel Minor 2020 стала ефективна команда. Ми використовували нові технології та намагалися максимально творчо організувати всі аспекти шоу. Кожен, хто працював над івентом, дуже любить кіберспорт, і, судячи з результатів та відгуків, глядачі це відчули», — ділиться Олег Гуменюк, генеральний директор WePlay! Esports.

На піку популярності турнір відстежували понад 233 тисячі глядачів. Більше усього людей слідкували за фіналом змагань, у якому команда Nigma виграла у Royal Never Give Up.

Story image
Story image
«WePlay! Bukovel Minor 2020 - найсильніший Мінор за складом учасників у історії DPC. Дякуємо командам за незабутні матчі і проявлений під час ігрових днів професіоналізм», - зазначив Віталій «Nexius» Божко, керівник напрямку Dota 2 WePlay! Esports.

У середньому кожен матч турніра дивилося більше 93 тисяч користувачів. Трансляції на різних платформах та матчі в DotaTV набрали більше 5 млн годин переглядів, при цьому глядачі реагували не лише на ігровий контент.

Story image
«Коли глядачі пишуть щирі позитивні коментарі, просять включити кліп ще раз і діляться ним у соціальних мережах, партнерські інтеграції можна вважати максимально ефективними. Так сталося з контентом, який ми створили спільно з Pepsi та для McDelivery», — ділиться Дмитро Карпенко, директор із розвитку бізнесу WePlay! Esports.

Черговий турнір від компанії WePlay! Dota 2 Tug of War: Mad Moon по Dota 2 з призовим фондом у $300 000 пройде з 19 по 23 лютого у Києві.

Представники ЗМІ можуть отримати додаткову інформацію в прес-службі WePlay! Esports за адресою: press@weplay.tv

Детальніше про лігу — на сайті weplay.tv та у соціальних мережах: Telegram, Twitter, Instagram, ВКонтакте.

#BukovelMinor, #WePlayMinor

Джерело: прес-служба WePlay! Esports
Дата: 15.01.2020

Контакти для ЗМІ:
press@weplay.tv
press.weplay.tv 

Dota 2
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.