Українські зірки підтримали благодійний кіберспортивний марафон WeSave! Charity Play

Українські зірки підтримали благодійний кіберспортивний марафон WeSave! Charity Play

З 20 по 26 березня пройшов кіберспортивний онлайн-марафон WeSave! Charity Play. 24 найкращі професійні команди з усього світу зіграли в Dota 2 та віддали всі зібрані під час змагань кошти — а це $187 724 — на боротьбу із коронавірусом.

Усе прозоро та відкрито: кошти передадуть у фонди CEPI та GlobalGiving, які вже сьогодні допомагають медикам та фінансують розробку вакцини проти COVID-19.

Під час складної ситуації у світі кіберспорт — єдиний вид спорту, який сьогодні пристосований до нових реалій і має можливість допомагати світу за допомогою гри. Тож гравці, спонсори та партнери із задоволенням взяли участь у цій благодійній ініціативі.

Story image

Ната Жижченко (ONUKA), Мішель Андраде, Євген Філатов (The Maneken), Валерій Бебко із задоволенням записали відеозвернення на підтримку турніру! Ось що вони говорять:

Ната Жижченко, фронтвумен гурту ONUKA: «Незалежно від того, де ми всі зараз, ми можемо допомогти врятувати світ, беручи участь в цій акції».

А українсько-болівійська співачка Мішель Андраде навіть заспівала на підтримку турніру: «Мета WeSave! Charity Play – боротьба з коронавірусом. Сьогодні я поділюся з вами своїм новим синглом і хочу нагадати, що підтримка дуже важлива, особливо сьогодні».

Валерій Бебко з музичного гурту The HARDKISS«WePlay! Esports розпочало чудову ініціативу – кіберспортивний онлайн-марафон. Його мета – боротьба з коронавірусом. Тож підтримаймо!»

Євген Філатов, композитор та саунд-продюсер ONUKA й The Elephants, засновник гурту The Maneken«Залишайтеся вдома, працюйте вдома і беріть участь у WeSave! Charity Play. Вірите чи ні, але сьогодні, в такий кризовий час, перебування вдома – це ключове завдання».

Радіємо, що наші зірки небайдужі до проблем, пов’язаних із вірусом: відкрито підтримують такі ініціативи та демонструють єдність у боротьбі з пандемією.

Всі зібрані під час марафону кошту порівну розділять між двома організаціями, CEPI та GlobalGiving: перша забезпечує необхідним лікарів та тих, хто знаходиться у зонах ризику, а саме займається закупівлею масок, захисних засобів та медичного обладнання, а друга інвестує в розробку вакцини.

Story image

#weplay #weplay2save #esports #coronavirus

Джерело: прес-служба WePlay! Esports
Дата: 27.03.2020

Контакти для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv

 

 

про WePlay Esports

WePlay Esports – провідний кіберспортивний медіахолдинг з основними офісами в США, Китаї та Україні, який об’єднує у своїй діяльності найкращий досвід зі сфер кіберспорту та розваг.


Із 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісною організацією та трансляцією кіберспортивних онлайн-турнірів і LAN-фіналів серед професійних команд рівня тир-1 та тир-2 із власної студії у свій канал на Twitch.

Окрім створення та дистрибуції кіберспортивного контенту для власного незалежного медіа WePlay Esports, компанія має досвід у змагальному геймінгу, інтеграції брендів у кіберспорт і продажу медіа прав.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт і розваги, — ми створюємо умови й можливості для розвитку бізнесу, залучаючи його до діалогу із активною та палкою кіберспортивною аудиторією.


Місія WePlay Esports полягає в розвитку кіберспорту як esportainment-індустрії.


Media | LinkedIn | Facebook | Instagram | Twitch | Twitter | Telegram