Українські зірки підтримали благодійний кіберспортивний марафон WeSave! Charity Play

Українські зірки підтримали благодійний кіберспортивний марафон WeSave! Charity Play

З 20 по 26 березня пройшов кіберспортивний онлайн-марафон WeSave! Charity Play. 24 найкращі професійні команди з усього світу зіграли в Dota 2 та віддали всі зібрані під час змагань кошти — а це $187 724 — на боротьбу із коронавірусом.

Усе прозоро та відкрито: кошти передадуть у фонди CEPI та GlobalGiving, які вже сьогодні допомагають медикам та фінансують розробку вакцини проти COVID-19.

Під час складної ситуації у світі кіберспорт — єдиний вид спорту, який сьогодні пристосований до нових реалій і має можливість допомагати світу за допомогою гри. Тож гравці, спонсори та партнери із задоволенням взяли участь у цій благодійній ініціативі.

Story image

Ната Жижченко (ONUKA), Мішель Андраде, Євген Філатов (The Maneken), Валерій Бебко із задоволенням записали відеозвернення на підтримку турніру! Ось що вони говорять:

Ната Жижченко, фронтвумен гурту ONUKA: «Незалежно від того, де ми всі зараз, ми можемо допомогти врятувати світ, беручи участь в цій акції».

А українсько-болівійська співачка Мішель Андраде навіть заспівала на підтримку турніру: «Мета WeSave! Charity Play – боротьба з коронавірусом. Сьогодні я поділюся з вами своїм новим синглом і хочу нагадати, що підтримка дуже важлива, особливо сьогодні».

Валерій Бебко з музичного гурту The HARDKISS«WePlay! Esports розпочало чудову ініціативу – кіберспортивний онлайн-марафон. Його мета – боротьба з коронавірусом. Тож підтримаймо!»

Євген Філатов, композитор та саунд-продюсер ONUKA й The Elephants, засновник гурту The Maneken«Залишайтеся вдома, працюйте вдома і беріть участь у WeSave! Charity Play. Вірите чи ні, але сьогодні, в такий кризовий час, перебування вдома – це ключове завдання».

Радіємо, що наші зірки небайдужі до проблем, пов’язаних із вірусом: відкрито підтримують такі ініціативи та демонструють єдність у боротьбі з пандемією.

Всі зібрані під час марафону кошту порівну розділять між двома організаціями, CEPI та GlobalGiving: перша забезпечує необхідним лікарів та тих, хто знаходиться у зонах ризику, а саме займається закупівлею масок, захисних засобів та медичного обладнання, а друга інвестує в розробку вакцини.

Story image

#weplay #weplay2save #esports #coronavirus

Джерело: прес-служба WePlay! Esports
Дата: 27.03.2020

Контакти для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv

 

 

Dota 2
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.