Україномовні таланти WePlay! Pushka League

Україномовні таланти WePlay! Pushka League

Оголошуємо ведучих, аналітиків та коментаторів нової ліги від WePlay! Esports

З 20 квітня по 11 травня щоденно проходитимуть трансляції WePlay! Pushka League із призовим фондом в $250 000. Представляємо склад коментаторів, які будуть висвітлювати подію для україномовної аудиторії.

Україномовні таланти WePlay! Pushka League:

  • Андрій «violinUA» Яцюк (Twitter);
  • Роман «DoubleEspresso» Губін (Twitter);
  • Євгеній «TaiTake» Пахолюк (Twitter);
  • Роман «Telpecarne» Шевчук (Twitter);
  • Богдан «Aelnis» Заверуха (Twitter);
  • Владислав «JUSTICE» Баган (Twitter).

В основному дивізіоні WePlay! Pushka League братимуть участь по сім команд із європейського та СНД-регіону, які розіграють $250 000. У другому дивізіоні по чотири команди із кожного регіону розіграють додаткові $5 000 і два запрошення до першого дивізіону наступного сезону ліги.

Детально про лігу — на сайті weplay.tv та у соціальних мережах: Telegram, Twitter, Instagram, ВКонтакте.


#Dota2Pushka #WePlayPushka #weplay #weplaydota2 #esports

Джерело: прес-служба WePlay! Esports
Дата: 20.04.2020

Контакти для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv
 

Dota 2
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.