У WePlay Esports новий CEO – Олег Гуменюк

У WePlay Esports новий CEO – Олег Гуменюк

Новим CEO кіберспортивного медіахолдингу став колишній генеральний менеджер європейського офісу Олег Гуменюк.

Олег Гуменюк приєднався до WePlay Esports в 2019 році, обіймав посаду генерального менеджера. Олег має більше одинадцяти років досвіду в управлінні проектами зі створення IT-інфраструктур для державних і бізнес-установ і у формуванні робочих команд.

Зміна управлінської структури холдингу – логічний крок, оскільки він максимально відображає динаміку розвитку WePlay Esports, який за останні два роки значно розширив напрями своєї діяльності і збільшив свою присутність на світовому ринку.

Олег Гуменюк, CEO WePlay Esports. Фото: прес-служба WePlay Esports
Олег Гуменюк, CEO WePlay Esports. Фото: прес-служба WePlay Esports
«WePlay Esports зростає і масштабується з величезною швидкістю. З турнірного оператора ми трансформувалися в медіахолдинг, що поєднує проведення кіберспортивних івентів із низкою таких активностей, як розвиток екосистеми преміальних продуктів і сервісів, медіа, інтеграції брендів в кіберспорт і продажу медіаправ», – зазначає Олег Гуменюк.

Отже, з'являється ще більше стратегічних завдань, які потрібно швидко вирішувати, щоб компанія WePlay Esports мала змогу оперативно реагувати на зміни такого динамічного ринку, як кіберспорт.

«Мої завдання як СEO – забезпечити наш подальший розвиток, підтримуючи прагнення WePlay Esports стати провідним кіберспортивним холдингом і зробити кіберспорт важливою частиною життя для великої кількості людей по всьому світу», – підсумовує Олег.

Керуючі партнери WePlay Esports Олег Крот та Юра Лазебніков продовжать брати активну участь у розвитку компанії в ролі керуючих партнерів. Вони зосередяться на нарощуванні присутності на ринках Азії, Північної і Південної Америки, розвитку екосистеми кіберспортивного медіахолдингу та залученні інвестицій.

Структурні зміни почали діяти 16 листопада 2020 року. Але це ще не всі новини. Генеральний продюсер Максим Білоногов буде також виконувати обов'язки Chief Visionary Officer.


#weplay #esports 

Джерело: прес-служба WePlay Esports
Дата: 20.11.2020

Дізнайтеся більше про WePlay Esports на сайті weplay.tv і в наших соціальних мережах: Reddit, Instagram, LinkedIn та Twitter.

Контактна інформація для ЗМІ:
press@weplay.tv
press.weplay.tv

 

WePlay Esports News
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.