У Києві пройшов міжнародний кіберспортивний турнір WePlay! Mad Moon

У Києві пройшов міжнародний кіберспортивний турнір WePlay! Mad Moon

Учасники розіграли $300 000.

З 19 по 23 лютого в столиці України проходив міжнародний кіберспортивний турнір WePlay! Dota 2 Tug of War: Mad Moon із призовим фондом в $300 000. Учасники змагання з'їхалися на турнір зі Швеції, Польщі, Йорданії, Німеччини, Росії, Казахстану, Греції, Сербії, Аргентини, Перу та інших країн.

З 20 по 23 лютого учасники змагання вели двобої перед публікою концерт-хола ВДНГ (павільйон №9). Кияни та гості столиці мали можливість відвідати подію безкоштовно і взяти автографи у українських легенд кіберспорту, таких як Данил «Dendi» Ішутін (команда B8) і Ілля «Lil» Ильюк (команда Aggressive Mode), а також закордонних зірок, у тому числі Клемента «Puppey» Іванова (команда Team Secret) і Куро «KuroKy» Салехи Тахасоми (команда Team Nigma).

Для відвідувачів також працювали стенди WePlay! Esports і партнерів івента. Зокрема, гості могли взяти участь у непрофесійних змаганнях через турнірну платформу WePlay! й отримати цінні призи. Після матчів команди влаштовували автограф-сесії для усіх, хто забажає.

Після турніру команда WePlay! Esports отримала масу відгуків стосовно захоплюючої шоу-складової заходу. Завдяки SFM-роликам, прийомам доповненої реальності та таємничій cyberpunk-атмосфері більшість глядачів залишилися дуже задоволеними трансляцією і тим, що відбувалося на сцені. Стиль організації турнірів, при якому матчі змагань доповнюються шоу-програмою, називається esportainment.

«Кожний турнір для нас — це челлендж, який дозволяє максимально наблизитися до нашої мети — організація найпопулярніших у світі кіберспортивних шоу. Ми стараємося не лише виправдовувати очікування аудиторії, а й передбачати їх. Турнір WePlay! Mad Moon вкотре показав вірність нашого підходу, і вже у березні ми поділимося найближчими планами — повірте, вони багатообіцяючі», — сказав Юрій Лазебніков, керуючий партнер компанії WePlay! Esports.

Родзинкою WePlay! Mad Moon став виїзд команд на сцену на борту Madmoontruck. Ця частина шоу викликала особливий резонанс в російськомовній і західній пресі, а також у соціальних мережах.

Story image

У фіналі турніру зіткнулися переможці двох останніх змагань серії Dota Pro Circuit, Team Secret і Team Nigma. Гравці Team Secret виграли перші дві з п'яти ігор фіналу, потім Team Nigma вдалося виграти три гри поспіль і стати чемпіонами.

Як розподілився призовий фонд WePlay! Mad Moon:

  • 1 місце Team Nigma — $130 000;
  • 2 місце Team Secret — $60 000;
  • 3 місце Virtus.pro — $30 000;
  • 4 місце Gambit Esports — $20 000;
  • 5/6 місце B8 — $12 000;
  • 5/6 місце Aggressive Mode — $12 000;
  • 7/8 місце Infamous — $8 000;
  • 7/8 місце Ninjas in Pyjamas — $8 000;
  • Нагороду в $10 000 для кращого core-гравця отримав Амер «Miracle-» аль-Баркави (Team Nigma);
  • Нагороду в $10 000 для кращого гравця підтримки отримав Марун «GH» Мерхей (Team Nigma);

WePlay! Mad Moon став підсумковим турніром трилогії змагань Dota 2 Tug of War, до якої також входили  WePlay! Radiant із призовим фондом у $50 000 та WePlay! Dire із призовим фондом у $30 000.

За даними аналітичної компанії Esports Charts, на піку за турніром стежили в цілому 295 110 осіб (Team Nigma проти Virtus.pro).

«Ми побили свій рекорд з переглядів, і це радує. Команда WePlay! Esports укотре створила ВОУ шоу! Ми поставили нову планку для себе та для індустрії в цілому. Далі лише вище та крутіше!», — ділиться Антон Богушев, Business Development Manager компанії WePlay! Esports.
Story image

Більше фотографій з івенту можна знайти тут.

Детальніше про турнір — на сайті weplay.tv та у соціальних мережах: Telegram, Twitter, Instagram, ВКонтакте.

#MadMoon, #WePlayDota2

Джерело: прес-служба WePlay! Esports
Дата: 24.02.2020

Контакты для СМИ:
press@weplay.tv
press.weplay.tv
 

про WePlay Esports

WePlay Esports – провідний кіберспортивний медіахолдинг з основними офісами в США, Китаї та Україні, який об’єднує у своїй діяльності найкращий досвід зі сфер кіберспорту та розваг.


Із 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісною організацією та трансляцією кіберспортивних онлайн-турнірів і LAN-фіналів серед професійних команд рівня тир-1 та тир-2 із власної студії у свій канал на Twitch.

Окрім створення та дистрибуції кіберспортивного контенту для власного незалежного медіа WePlay Esports, компанія має досвід у змагальному геймінгу, інтеграції брендів у кіберспорт і продажу медіа прав.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт і розваги, — ми створюємо умови й можливості для розвитку бізнесу, залучаючи його до діалогу із активною та палкою кіберспортивною аудиторією.


Місія WePlay Esports полягає в розвитку кіберспорту як esportainment-індустрії.


Media | LinkedIn | Facebook | Instagram | Twitch | Twitter | Telegram