Про реорганізацію WePlay Esports

Про реорганізацію WePlay Esports

Сьогодні ми приймаємо складне рішення, тому що в WePlay Esports завжди працювали та працюватимуть експерти, які цінують командний дух. Найближчим часом ми попрощаємося з частиною співробітників.

Ми завжди намагаємося бути гнучкими та адаптуватися до ситуації, що склалася. Ні для кого не секрет, що кіберспорт змінюється швидше більшості інших сфер бізнесу. Інноваційні технічні рішення, торгові пропозиції і навіть формати змагання, які працювали у 2019 році, у 2021-му вже вимагають доопрацювання. Коли в такому середовищі будується глобальний продукт, необхідна наявність команд фахівців, які знаходяться на різних континентах і готові миттєво відповісти на будь-який виклик.

Для керівництва компанії та для мене особисто це рішення приймалося з великими труднощами. Сподіваюся, запис в резюме про роботу в WePlay Esports відкриє для колишніх співробітників медіахолдингу багато дверей.

З вересня 2018 року ми організували два десятки турнірів по Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive, VALORANT, Artifact, Dota Underlords і Mortal Kombat 11. За минулий рік наша команда подолала величезні труднощі: організувала благодійний марафон всього за сім днів, освоїла дві нові для себе дисципліни, навчилася працювати в віддаленому режимі, розіграла більше ніж $1,6 мільйона на турнірах. Хочеться вірити, що досвідчені фахівці, з якими ми зараз прощаємося, незабаром стануть важливими учасниками нових колективів.

З повагою до команди,
Олег Гуменюк, CEO WePlay Esports


#weplay #esports

Джерело: прес-служба WePlay Esports
Дата: 19.02.2021

Контактна інформація для ЗМІ:

press@weplay.tv
press.weplay.tv

WePlay Esports News
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.