Представляємо турнір із Mortal Kombat 11 – WePlay Dragon Temple

Представляємо турнір із Mortal Kombat 11 – WePlay Dragon Temple

Боротьба за $60 000 на WePlay Esports Arena Kyiv

Приєднуйтесь до славної битви на WePlay Dragon Temple, першому турнірові з файтингу від медіахолдингу WePlay Esports.

З 10 по 13 грудня кращі гравці будуть боротися на сцені WePlay Esports Arena Kyiv, розігравши загальний призовий фонд у $ 60 000.

Змагання проходитиме в два етапи: груповий та плей-офф. Матчі групового етапу пройдуть за круговою системою в форматі best of 3. На другій стадії чотири кращих учасники з кожної групи пройдуть в сітку плей-офф (double elimination), де змагатимуться у форматі best of 5.

Антон Грибовський, генеральний менеджер американського офісу WePlay Esports. 
 Фото надано WePlay Esports
Антон Грибовський, генеральний менеджер американського офісу WePlay Esports.
Фото надано WePlay Esports
«Ми у WePlay Esports вважаємо, що перегляд файтінгів може стати масовою розвагою, як бокс або UFC. Потенційна аудиторія цих ігор величезна, до неї відносяться люди багатьох поколінь, що будь-коли пробували грати з друзями. WePlay Dragon Temple стане подією для всіх небайдужих до всесвіту МК. Ми зробимо все, аби цей турнір став особливим, тож не пропустіть його!» – говорить Антон Грибовський, генеральний менеджер американского офісу WePlay Esports.
Євген «Hitras» Шепелєв, керівник відділу кіберспорту WePlay Esports.
Фото надано WePlay Esports
Євген «Hitras» Шепелєв, керівник відділу кіберспорту WePlay Esports.
Фото надано WePlay Esports
«Із WePlay Dragon Temple наша команда планує підкорити незвідану вершину нової для нас гри. Ми чекаємо на анонси гравців і самого змагання з таким самим нетерпінням, що й найвідданіші прихильники MK11. WePlay Esports підійде до організації турніру з тими високими стандартами, до яких звикли наші давні глядачі», — говорить Євген «Hitras» Шепелєв, керівник відділу кіберспорту WePlay Esports.
Джеймс «BanKs» Бэнкс, консультант проєкту.
Фото надано WePlay Esports
Джеймс «BanKs» Бэнкс, консультант проєкту.
Фото надано WePlay Esports
«Як колишній професійний гравець у Virtua Fighter, я завжди любив файтинги. Щойно дізнався про захід, прийшов у захват від можливості взяти в ньому участь. Круто, що WePlay Esports наблизить новорічні свята турніром WePlay Dragon Temple. Разом із командою ми зробимо все, щоб це стало однією з кращих подій із Mortal Kombat, які ви будь-коли бачили!» – каже Джеймс «BanKs» Бенкс, консультант проєкту.
Story image

Портал про файтинг-ігри DashFight виступить офіційним інформаційним партнером WePlay Dragon Temple і забезпечить ексклюзивне освітлення заходу. DashFight - це місце, де можна знайти винятковий контент, наприклад інтерв'ю з гравцями і талантами, та багато іншого. Підписуйтесь на соціальні мережі Dashfight: Twitter і Facebook.


#weplay #esports #weplayMK11 #weplayTemple

Джерело: прес-служба WePlay Esports
Дата: 17.11.2020

За анонсами гравців і коментаторів WePlay Dragon Temple слідкуйте на сайті weplay.tv та в соціальних мережах: Twitter, Instagram і Reddit. Дивіться турнір на спеціальному каналі в Twitch.

Контакти для ЗМІ:

press@weplay.tv
press.weplay.tv
 

 

 

 

 

Fighters
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.