Оголошуємо новий турнір WePlay! VALORANT Invitational

Оголошуємо новий турнір WePlay! VALORANT Invitational

Вісім команд змагатимуться, щоб довести свою перевагу і здобути грошові призи.

WePlay! Esports з гордістю оголошує перший для нас турнір із VALORANT. У змаганні візьмуть участь шість запрошених команд та два колективи, що виграють відкриті кваліфікації. Вони битимуться за призовий фонд у $50 000. WePlay! VALORANT Invitational належить до офіційної серії VALORANT IGNITION SERIES.

Список запрошених команд 

  • PartyParrots;
  • fish123;
  • Prodigy;
  • Ninjas in Pyjamas;
  • G2 Esports;
  • forZe.

Формат та дати

WePlay! VALORANT Invitational починається з відкритих кваліфікацій, які проходитимуть 13 та 14 липня в форматі сіток Single-Elimination. Фінальна серія кожної кваліфікації гратиметься до двох перемог (BO3), решта матчів – до першої перемоги (BO1). Команди можуть подавати заявки на участь в обох кваліфікаціях.

Посилання на реєстрацію на кваліфікацію № 1
Посилання на реєстрацію на кваліфікацію № 2

Вісім команд, які пройдуть кваліфікацію або будуть запрошені на турнір, зіграють в одній групі за швейцарською системою в період з 15 по 17 липня. Чотири кращих колективи перейдуть до наступної фази змагання.

Переможці групової фази зіграють у простій сітці Single-Elimination. Напівфінали змагання пройдуть 18 липня. На фінал запрошуємо всіх у неділю, 19 липня.

Усі матчі основного етапу турніру, у тому числі фінал, граються до двох перемог (BO3).

Євген «Hitras» Шепелєв, керівник відділу кіберспорту WePlay! Esports. Фото надано WePlay! Esports
Євген «Hitras» Шепелєв, керівник відділу кіберспорту WePlay! Esports. Фото надано WePlay! Esports
«Ми стежимо за VALORANT із дня оголошення гри і раді можливості випробувати власні сили у новій дисципліні. Як завжди, постараємось зробити все яскраво, незвично і незабутньо. Сподіваємося, що фани VALORANT високо оцінять стиль WePlay! Esports, а наші постійні глядачі отримають насолоду від нової гри», – Євген «Hitras» Шепелєв, керівник відділу кіберспорту WePlay! Esports.
Джо Ціглeр, Game Director в Riot Games. Фото надано компанією Riot Games
Джо Ціглeр, Game Director в Riot Games. Фото надано компанією Riot Games
«Турніри серії VALORANT IGNITION SERIES підносять рівень змагання на небачений до цього рівень. Ми впевнені, що турнірні матчі вплинуть на те, які стратегії обиратимуть професіонали та звичайні гравці» – Джо Ціглeр, Game Director в Riot Games.

Детальніше про турнір — на сайті weplay.tv та в соціальних мережах: Telegram, Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook.


#weplay #esports #weplayvalorant #weplayignition

Джерело: прес-служба WePlay! Esports
Дата: 07.07.2020

Контакти для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv
 

про WePlay Esports

WePlay Esports – провідний кіберспортивний медіахолдинг з основними офісами в США, Китаї та Україні, який об’єднує у своїй діяльності найкращий досвід зі сфер кіберспорту та розваг.


Із 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісною організацією та трансляцією кіберспортивних онлайн-турнірів і LAN-фіналів серед професійних команд рівня тир-1 та тир-2 із власної студії у свій канал на Twitch.

Окрім створення та дистрибуції кіберспортивного контенту для власного незалежного медіа WePlay Esports, компанія має досвід у змагальному геймінгу, інтеграції брендів у кіберспорт і продажу медіа прав.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт і розваги, — ми створюємо умови й можливості для розвитку бізнесу, залучаючи його до діалогу із активною та палкою кіберспортивною аудиторією.


Місія WePlay Esports полягає в розвитку кіберспорту як esportainment-індустрії.


Media | LinkedIn | Facebook | Instagram | Twitch | Twitter | Telegram