Оголошення WePlay! Pushka League по Dota 2

Оголошення WePlay! Pushka League по Dota 2

Представляємо лігу за участю кращих команд з Європи та СНД.

Команда WePlay! Esports із великим задоволенням оголошує нову лігу з Dota 2 — WePlay! Pushka League. Змагання почнеться с 26 квітня за участю команд із СНД та Європи. Кожен регіон представлятимуть по сім колективів. Призовий фонд WePlay! Pushka League складає $250 000.

Учасники WePlay! Pushka League

СНД:

 • Natus Vincere;
 • Virtus.Pro;
 • B8;
 • HellRaisers;
 • Gambit Esports;
 • Team Spirit;
 • TBD.

Європа:

 • Team Nigma;
 • Team Secret;
 • Team Liquid;
 • OG;
 • Alliance;
 • Ninjas in Pyjamas;
 • TBD.

Останніх два колективи буде визначено шляхом проведення відкритих регіональних кваліфікацій.

Формат

Учасників змагання буде поділено на дві групи по регіонах, вони зіграють серію матчів у форматі Round Robin до двох перемог (best of 3). 

За результатами групового етапу кращі чотири команди із кожного регіону зустрінуться одна з одною у сітці double elimination. Гранд-фінал гратиметься до трьох перемог (best of 5), усі інші матчі плей-оф — до двух перемог (best of 3).

Story image
«Нас очікує нове змагання із першокласними командами та унікальною шоу-програмою. Наша команда не може навіть уявити собі роботу на нудних та одноманітних трансляціях, без надання турніру задуманої атмосфери та залучення глядача до історії, яку ми прагнемо донести», — заявляє CBDO та керуючий партнер WePlay! Esports Юрій Лазебніков
Story image
«Онлайн-турніри — це те, на що розраховували шанувальники, гравці та команди по Dota 2 в період карантину. Певною мірою ми повертаємося до старих часів, коли більшість турнірів проходила онлайн. Гравці голодні до змагань з Доти, і я впевнений, 99% команд погодяться, що запуск онлайн-турнірів із такою швидкістю дуже допомагає спільноті  Dota 2», — зазначив Сергій Гламазда, генеральний менеджер Virtus.pro.
Story image
«Коли береш кращі інгредієнти та поєднуєш їх в одному продукті — завжди виходить результат, який чудово сприймається ринком.В лізі, яку ми оголошуємо, поєднано найкращі команди, таланти і інфраструктура WePlay! Esports, яка включає роботу з відео, логістику, програмне забезпечення, медіа, PR та інші елементи. Саме зараз ми знайшли місце в розкладі турнірів і з радістю презентуємо аудиторії новою лігу» сказав CEO та керуючий партнер WePlay! Esports Олег Крот.
Story image
«Ми вдячні за те, що кіберспортивні події можуть відбуватися навіть у такий час. Онлайн-ліги — це правильний підхід, і ми цінуємо можливість зіграти на них. Сподіваємось створити хороше шоу для всіх, хто дивитиметься», — прокоментував увесь склад Team Nigma.

Точний розклад, розподілення призового фонду та інші деталі WePlay! Pushka League будуть оголошені найближчим часом.

Детально про лігу — на сайті weplay.tv та у соціальних мережах: Telegram, Twitter, Instagram, ВКонтакте.


#weplay #weplaydota2 #esports

Джерело: прес-служба WePlay! Esports
Дата: 26.03.2020

Контакти для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv

Dota 2
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.