Офіційне звернення керуючих партнерів WePlay! Esports до букмекерських компаній

Офіційне звернення керуючих партнерів WePlay! Esports до букмекерських компаній

WeSave! Charity Play — це онлайн-марафон по збору коштів для фондів по боротьбі з коронавірусом

Компанія WePlay! Esports усвідомлює важливість букмекерської індустрії для розвитку кіберспорту, підтримання азарту й духу змагань.

Проте у рамках оголошеного нами турніру WeSave! Charity Play позицією нашої компанії є виключно благодійна діяльність, яка виключає будь-які можливі заробітки від спонсорських контрактів, партнерських програм, внесків аудиторії тощо.

Ми звертаємося до всіх букмекерських компаній із проханням не приймати ставки на матчі турніру WeSave! Charity Play, якщо зароблені від них кошти ви не плануєте додати до внесків, що ми збираємо. будуть передані у фонд для боротьби із коронавірусом. Зі свого боку ми гарантуємо прозорість передачі коштів до фондів CEPI та GlobalGiving для боротьби із коронавірусом.

Сподіваємося на вашу підтримку та взаєморозуміння.

З повагою,

керуючі партнери WePlay! Esports
Олег Крот і Юрій Лазебніков

Детально про турнір — на сайті weplay.tv та у соціальних мережах: Telegram, Twitter, Instagram.


#weplay #weplay2save #weplaydota2 #esports

Джерело: прес-служба WePlay! Esports
Дата: 20.03.2020

Контакти для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv

Dota 2
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.