Офіційне звернення керуючих партнерів WePlay! Esports до букмекерських компаній

Офіційне звернення керуючих партнерів WePlay! Esports до букмекерських компаній

WeSave! Charity Play — це онлайн-марафон по збору коштів для фондів по боротьбі з коронавірусом

Компанія WePlay! Esports усвідомлює важливість букмекерської індустрії для розвитку кіберспорту, підтримання азарту й духу змагань.

Проте у рамках оголошеного нами турніру WeSave! Charity Play позицією нашої компанії є виключно благодійна діяльність, яка виключає будь-які можливі заробітки від спонсорських контрактів, партнерських програм, внесків аудиторії тощо.

Ми звертаємося до всіх букмекерських компаній із проханням не приймати ставки на матчі турніру WeSave! Charity Play, якщо зароблені від них кошти ви не плануєте додати до внесків, що ми збираємо. будуть передані у фонд для боротьби із коронавірусом. Зі свого боку ми гарантуємо прозорість передачі коштів до фондів CEPI та GlobalGiving для боротьби із коронавірусом.

Сподіваємося на вашу підтримку та взаєморозуміння.

З повагою,

керуючі партнери WePlay! Esports
Олег Крот і Юрій Лазебніков

Детально про турнір — на сайті weplay.tv та у соціальних мережах: Telegram, Twitter, Instagram.


#weplay #weplay2save #weplaydota2 #esports

Джерело: прес-служба WePlay! Esports
Дата: 20.03.2020

Контакти для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv

про WePlay Esports

WePlay Esports – провідний кіберспортивний медіахолдинг з основними офісами в США, Китаї та Україні, який об’єднує у своїй діяльності найкращий досвід зі сфер кіберспорту та розваг.


Із 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісною організацією та трансляцією кіберспортивних онлайн-турнірів і LAN-фіналів серед професійних команд рівня тир-1 та тир-2 із власної студії у свій канал на Twitch.

Окрім створення та дистрибуції кіберспортивного контенту для власного незалежного медіа WePlay Esports, компанія має досвід у змагальному геймінгу, інтеграції брендів у кіберспорт і продажу медіа прав.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт і розваги, — ми створюємо умови й можливості для розвитку бізнесу, залучаючи його до діалогу із активною та палкою кіберспортивною аудиторією.


Місія WePlay Esports полягає в розвитку кіберспорту як esportainment-індустрії.


Media | LinkedIn | Facebook | Instagram | Twitch | Twitter | YouTube | Telegram