DAZN – офіційний бродкастер WePlay Ultimate Fighting League

DAZN – офіційний бродкастер WePlay Ultimate Fighting League

Глядачі з 200+ країн та територій зможуть дивитися трансляцію файтинг ліги від WePlay Esports та Олександра Усика на провідній світовій спортивній стримінговій платформі.

Кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports та світовий лідер спортивного стримінгу DAZN оголосили про партнерство в рамках WePlay Ultimate Fighting League. 

Трансляція ліги буде доступна для перегляду на 200+ територіях глобальної платформи DAZN на всіх типах пристроїв, що підтримують сервіс, а саме:

  • На телевізорах та стримінгових девайсах Samsung, LG, Android TV, Chromecast, Amazon Fire TV и Apple TV;
  • На комп’ютерах за допомогою браузерів Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge і Safari;
  • На смартфонах та планшетах на iOS та Android;
  • А також на ігрових консолях PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One та Xbox Series X.

WePlay Ultimate Fighting League Season 1 транслюватиметься з WePlay Esports Arena Kyiv на ВДНГ, що знайома аудиторії з WePlay Dragon Temple. Змагання відбуватимуться з дисциплін Mortal Kombat 11, SOULCALIBUR VI и Tekken 7. 

Максим Білоногов, Chief Visionary Officer і генеральний продюсер WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
Максим Білоногов, Chief Visionary Officer і генеральний продюсер WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
«DAZN – це впливовий гравець на ринку спортивного бродкастингу, який готовий підтримувати кіберспорт і усувати межі між традиційним і віртуальним спортом. Мета WePlay Esports – сформувати нову реальність, де перегляд кіберспортивних змагань стане таким самим звичним дозвіллям, як вечірній перегляд серіалу на Netflix або важливого матчу Ліги чемпіоніві. Партнерство з DAZN посилить популяризацію файтингу в усьому світі. Здорово, що вже під час першого сезону WUFL ми по максимуму продемонструємо креативний потенціал студії (не виключаю хайпу в ефірі) і передові технологічні можливості київської арени», – говорить Максим Білоногов, Chief Visionary Officer і генеральний продюсер WePlay Esports.
Джо Марковскі, виконавчий віце-президент DAZN. Фото: DAZN
Джо Марковскі, виконавчий віце-президент DAZN. Фото: DAZN
«Ми дуже раді партнерству з WePlay Esports, завдяки якому підписники DAZN зможуть побачити геймерський турнір найвищого класу. Інтерес до кіберспорту продовжує стрімко зростати у всьому світі, і в силу своєї присутності більше ніж в 200 країнах та територіях, DAZN чудово підходить для трансляції цього захопливого формату розваг», – говорить Джо Марковскі, виконавчий віце-президент DAZN.
Валентин Шевченко, керівник з розвитку бізнесу WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
Валентин Шевченко, керівник з розвитку бізнесу WePlay Esports. Фото: WePlay Esports
«Фанати змагань із бойових видів спорту росли на фільмах та іграх серії Mortal Kombat, грали в Tekken або хоча б чули про них. І якщо вони можуть увечері з друзями дивитися бої UFC або бокс, то чому б їм також не подивитися віртуальні файти? Ми надамо таку можливість і розраховуємо на зростання популярності файтингов серед нової аудиторії», – прокоментував Валентин Шевченко, керівник з розвитку бізнесу WePlay Esports.

Перший сезон WePlay Ultimate Fighting League пройде з 25 березня по 11 квітня 2021 року. Організаторами ліги виступають кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports і абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик. 

Співпраця з DAZN у рамках файтинг-ліги триватиме протягом усіх трьох сезонів, що заплановані на поточний рік.


#weplay #esports #weplayufl #wufls1

Джерело: прес-служба WePlay Esports
Дата: 19.03.2021

Контактна інформація для ЗМІ:
press@weplay.tv
press.weplay.tv


Про DAZN Group

DAZN Group – одна з швидкозростаючих спортивних медіакомпаній у світі. Компанія має штаб-квартиру у Великобританії та співробітників більше ніж у 25 країнах. Компанії групи забезпечують всі аспекти взаємодії вболівальників зі спортом – від вироблення до розповсюдження та комерціалізації контенту. 

DAZN Group включає платформу DAZN – світового лідера спортивного стримінгу, DAZN News – популярний спортивний портал і DAZN Player – власну спортивну  VOD-платформу. DAZN прагне надати спортивним фанатам у всьому світі доступ до спорту в будь-який час та будь-де. DAZN гарантує доступ для підключених пристроїв, зокрема смарт-телевізорів, телеприставок, портативних мережевих медіаплеєрів, смартфонів, планшетів, ПК та ігрових консолей, за прийнятною ціною. Наразі DAZN працює більше ніж в 200 країнах та територіях. 

Відвідайте офіційний сайт для отримання додаткової інформації. 

Fighters
про WePlay Esports

WePlay Esports — кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, — кіберспорт та розваги, — холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.